Informacje dla emerytowanych pracowników UMK

Z Uczelniane Centrum Informatyczne

Wersja Vins@umk.pl (dyskusja | edycje) z dnia 11:04, 18 paź 2017

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Konto

Szanowni Państwo,

Każdemu emerytowanemu pracownikowi UMK przysługuje konto na serwerze centralnym UMK. Konto jest prowadzone pod tym samym identyfikatorem, co konto pracownicze.

Osoby, które przed emeryturą nie dysponowały kontem, mogą założyć konto. W tym celu prosimy o zgłoszenie się do Pracowni Sieci Uczelnianej (pl. Rapackiego 1, p.206, budynek Coll. Maximum) z wypełnionym i podpisanym wnioskiem (wersja PDF  wersja DOC ) oraz dokumentem tożsamości.

Osoby posiadające konto pracownicze przed przejściem na emeryturę prosimy o informację poprzez pocztę elektroniczną (accounts@uci.umk.pl), telefonicznie (56 611 27 36) albo osobiście (pl. Rapackiego 1, p.206, budynek Coll. Maximum) o zmianie statusu. W przypadku, jeśli konto nie ma być zachowane prosimy o zaznaczenie, że konto ma zostać usunięte.

Ważność konta emerytowanego pracownika UMK trwa rok i jest liczona od ostatniego logowania w Centralnym Punkcie Logowania (https://login.umk.pl). Konto jest usuwane po upływie roku od ostatniego logowania.

Oferta socjalna

Oferta socjalna dla emerytowanych pracowników UMK jest dostępna pod linkiem: https://www.umk.pl/emeryci i nie ma potrzeby posiadania konta na serwerze centralnym UMK, aby uzyskać do niej dostęp.