Informacje dla emerytowanych pracowników UMK: Różnice pomiędzy wersjami

Z Uczelniane Centrum Informatyczne

m (Konto)
m (Vins@umk.pl przeniósł stronę Piaskownica:Informacje dla emerytowanych pracowników UMK na Informacje dla emerytowanych pracowników UMK, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem)

Wersja z 11:39, 12 kwi 2016

Konto

Szanowni Państwo,

Każdemu emerytowanemu pracownikowi UMK przysługuje konto na serwerze centralnym UMK. Konto jest prowadzone pod tym samym identyfikatorem, co konto pracownicze.

Osoby, które przed emeryturą nie dysponowały kontem, mogą założyć konto. W tym celu prosimy o zgłoszenie się do Pracowni Sieci Uczelnianej (pl. Rapackiego 1, p.206, budynek Coll. Maximum) z wypełnionym i podpisanym wnioskiem (wersja PDF  wersja DOC ) oraz dokumentem tożsamości.

Osoby posiadające konto pracownicze przed przejściem na emeryturę prosimy o informację poprzez pocztę elektroniczną (psu@umk.pl), telefonicznie (56 611 27 36) albo osobiście (pl. Rapackiego 1, p.206, budynek Coll. Maximum) o zmianie statusu. W przypadku, jeśli konto nie ma być zachowane prosimy o zaznaczenie, że konto ma zostać usunięte.

Ważność konta emerytowanego pracownika UMK trwa rok i jest liczona od ostatniego logowania w Centralnym Punkcie Logowania (https://login.umk.pl). Konto jest usuwane po upływie roku od ostatniego logowania.

Oferta socjalna

Oferta socjalna dla emerytowanych pracowników UMK jest dostępna pod linkiem: https://www.umk.pl/emeryci i nie ma potrzeby posiadania konta na serwerze centralnym UMK, aby uzyskać do niej dostęp.