Pracownia Komputeryzacji Collegium Medicum

Z Uniwersyteckie Centrum Informatyczne

Wersja Vins@umk.pl (dyskusja | edycje) z dnia 10:11, 19 lis 2019

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Kierownik - mgr Michał Opaliński

Coll. Medicum, Jagiellońska 13-15, 85-067 Bydgoszcz
pok.: 24
tel.: 52 585 3348
e-mail: michalo@cm.umk.pl

Pracownicy

główny specjalista: mgr inż. Tomasz Ceranowski
tel.: 52 585 3426
e-mail: tc@cm.umk.pl

administrowanie systemami SIMPLE i OPTIEST

specjalista: inż. Maciej Cybulski
tel.: 52 585 3442
e-mail: mcybulski@cm.umk.pl
specjalista informatyk: mgr inż. Radosław Jaroszewski
tel.: 52 585 6051
e-mail: r.jaroszewski@cm.umk.pl
administrator sieci: mgr inż. Andrzej Jeliński
pok.: 24
tel.: 52 585 3470
e-mail: andrzej@cm.umk.pl

adminstrowanie serwerami www i poczty elektronicznej

informatyk: mgr inż. Marek Kloska
e-mail: marek.kloska@cm.umk.pl
specjalista: inż. Anetta Kojro
e-mail: akojro@cm.umk.pl
główny specjalista: inż. Maciej Kojro
tel.: 52 585 3442
e-mail: mkojro@cm.umk.pl
główny specjalista: mgr Marcin Wasiucionek
pok.: 24
tel.: 52 585 3470
e-mail: marcinwas@cm.umk.pl